SEYREK AİLESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GÜNÜN SÖZÜ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Sitenin varlığından haberli misiniz?
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyPaz Ara. 12, 2010 4:24 am tarafından melik

» Ufak tefek bazı değişikler.
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyPerş. Kas. 25, 2010 3:36 am tarafından ozkaan

» BAŞARILAR:
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyPtsi Kas. 08, 2010 12:55 am tarafından ozkaan

» İĞRENÇ ESPRİLER
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyCuma Kas. 05, 2010 7:37 pm tarafından menzile

» kelime üretme oyunu
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 11:54 pm tarafından muhittin

» katılımsız programlar
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyC.tesi Haz. 12, 2010 12:20 am tarafından ozkaan

» Ispanaklı yumurta oyunu
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyCuma Mayıs 14, 2010 2:24 am tarafından ozkaan

» Öğrencim İlayda Bayrak şiirini okuyor
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyCuma Mayıs 14, 2010 2:07 am tarafından ozkaan

» Benim Öğrencilerim. Nasıl oynamışlar... finale dikkat
Ufak tefek bazı değişikler. EmptyCuma Mayıs 14, 2010 1:29 am tarafından ozkaan

Istatistikler
Toplam 38 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: çiko

Kullanıcılarımız toplam 1721 mesaj attılar bunda 506 konu

Ufak tefek bazı değişikler.

4 posters

HERKES Ufak tefek bazı değişikler.

Mesaj tarafından ozkaan Ptsi Mart 23, 2009 11:52 pm

İbrama, rüveyda ve müttünaa. haberiniz varmı yeni değşikler yaptım.
sol tarafta bilmece , konya için hava durumu ve fıkralar bölümü ekledim.

fıkralar başka bir siteden otomatik olarak alınıyor ... gördüğüm kadarı ile 18+ yok eğer benden habersiz öyle bir durum olursa haber edin hemen kaldırayım.....

duyuru sizler içindi.. nasılsa diğerleri pek girmiyor.
ozkaan
ozkaan
Admin
Admin

HERKES Geri: Ufak tefek bazı değişikler.

Mesaj tarafından ruveydaa Salı Mart 24, 2009 1:09 pm

teşekkür ederiz, güzel olmuş gerçekten, senin bu emeklerine karşılık günde 100 defa giresim geliyor.
fikrim geldi yine; acaba üyeliği ücretli yapsak herkiş gelirmi?
ruveydaa
ruveydaa
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj tarafından muhittin Salı Mart 24, 2009 10:36 pm

güzel.bence sorun yok,hatta beklemeden hemen okuyoruz.birde tıklamadan sonra aradaki mavi beklemeyi kaldırsan.
muhittin
muhittin
Süper Üye
Süper Üye

Mesaj tarafından OzkaN Salı Mart 24, 2009 11:51 pm

ayrıca üyelerimiz performanslarına göre puan alacaklar. Böylece çalışan ile çalışmayan belli olacak... isimlerimizin altında performanslarımıza göre aldığımız puanlar yazılıyor.

bu puanlar üyeliğinizin başladığı tarihe, gönderdiğiniz mesaja göre, ve diğer üyelerden aldığınız teşekküre göre otomatik olarak belirleniyor....

Teşekkür buonu da eklenmiştir. (alıntı ve düzenle bölümünün yanında THANKS butonuna tıklarsanız mesaja teşekkür etmiş oluyorsunuz)
OzkaN
OzkaN
Admin
Admin

https://seyrek.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından ozkaan Perş. Kas. 25, 2010 3:36 am

http://www.erguncel.com/haberdetay.asp?bolum=1279

Bu operasyon burada bitmez

--------------------------------------------------------------------------------

Bildiğiniz gibi hemşerimiz Nusret Argun’un Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Okyanus Holdıng, ülkemizin belli il ve İlçelerinde inşaat, turizm, doğal gaz, temizlik vs gibi işler yapıyor. Yanında ise binlerce kişi çalışmakta.

Üç ay öncesi Konya Organize ve Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekiplerince Okyanus’a operasyon yapılmıştı. Holding’e ait dokümanlara el konulmuş, aylarca incelemeye alınmış ve Adana’da yargı süreci başlatılmıştı.

Ben ise yazılarımda bu konuyu ele alarak, bunu Sayın Nusret Argun’a hasımları tarafından yapılan bir komplo olarak düşünmüş ve eleştirmiştim. Ancak bugün gelinen nokta bambaşka bir mecraya doğru gidiyor. Okyanus’ta başlayan rüzgar, Tusunami’ye dönüştü, önüne geleni silip süpürmekte.

Bu Okyanus üçüncü dalga ile kalmaz. Okyanus’taki bu son operasyon bir Rektör’ü içine alıyorsa, bunun sonucunun daha da genişleyeceğinin göstergesi olabilir diye düşünüyorum.

Operasyonun ilk ayağı tamamlandı. İkinci ayağı toplandı, üçüncüsü başladı acaba sırada kimler var bunu da hep birlikte göreceğiz.

Bu saatten sonra artık Hukuk ne derse o olacak.

Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Anıl Serin’in Okyanus Operasyonu çerçevesince gözaltına alınması ilçede şok etkisi yaptı. Çünkü böyle bir gelişmeyi kimse beklemiyordu. Anıl Serin ve diğer görevlilerin gözaltına alınması, Ereğli kamuoyunda ‘Sırada kim var’ konusu tartışılıyor.

---

Ereğli esnafı iflası etti

Öyle bir talihsiz ilçeyiz ki, sizlere yazmakla anlatılacak gibi değil. Ereğli o kadar talihsiz, o kadar bahtı kara, o kadar sahipsiz bir ilçe ki sormayın gitsin. Fakülte gelecek, bir kez daha söylüyorum, temenni ediyorum, inşallah diyorum. Fakültemiz gelsin, yavrularımız memleketlerinde okusun. Peki, bu konu gerçekten önemli ama göz ardı edilen bir başka konu yokmu sizce. Ereğli esnafı aylar önce iflas bayrağını çekti, haberi olan var mı, bu konuyu kangren olmadan çözme gayreti içerisinde bulunan oldu mu? Varsa ne tür girişimleri oluyor inanın bir Ereğlili olarak bende merak ediyorum..

Ama biz miniklere masallar türü nede güzel birbirimizi avutuyoruz. Esnaf burnundan solumuyor, ağzından alev çıkarıyor, feryat ediyor, battım ben diye inim inliyor. Esnafın temsilcileri ise ‘Hökümet var biz napalım yav’ açıklamasının dışında keyifleri gıcır.

Ancak yurdun dört bir yanında esnafın temsilcileri illerindeki sanayicisini esnafını kurtarmak için toplantı üstüne toplantı yapıyor, siyasetçisi, hür teşebbüsü ayaklanmış çare arıyor. Ya Ereğli’nin bahtı kara, tahlisiz, kaderine terk edilen esnafı ve sanayicisi adına kimler ne yapıyor. Vatandaş, ‘Ah yandım anam, elim kopsaydı’ diyerek, yaşanan krizin faturasını hökümete kesiyor. Muhalefet ise tam zamanı diyerek bastırıyor, işi körüklüyor. İyi de, Ereğli’nin Amiral Gemisi olan sanayicisi, esnafı batıyor kardeşim. Aç, işsiz, çaresiz insana ne satacaksın, hangi demecinle karınlarını doyurup, onlardan hangi oyu alacaksın.

---

CHP İstanbul Milletvekili partinin Grupbaşvekili Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmada hangi Konya AkePe milletvekilini kastediyor?

Denizli’de basın toplantısı düzenleyen Kılıçdaroğlu, AkePe’li bir çok Milletvekili’nin ‘Yolsuzluk belgeleri elime ulaştı, il il açıklayacağım’ açıklamasında Konya’nın isminin geçmesi merak konusu oldu. Sayın Kılıçdaroğlu’nun kılıcının ucundaki Milletvekili kim? Kılıçdaroğlu bunu açıklayınca öğrenme fırsatını da bulacağız.

---

Ereğli, Belediye Başkanlığı için sürpriz aday bekliyor

Okurlarımız sağ olsun görüşlerini dile getirerek bana ışık oluyorlar. Haklı olarak yolsuzluktan, hortumcudan, dün dündürcülerden, gelecek hayalleri kurucularından, seçmeni koyun yerine koyanlardan o kadar tiksinmişler ki.

Bakın bir okurum bir yazıma yorum yazmış sağ olsun. Sn Hortu. diye başlıyor yazısına ve soruyor, ‘Neden hep bu kişiler Aday oluyorlar. Neden bunlar Ereğli halkının alın yazısımı?’

Hadi bu okuruma cevabı siz verin. Bir başkası devamını getiriyor, ‘Sütü helal, aslı astarı pırıl pırıl gençler neden aday yapılmıyor? Hepsinden önemlisi bugüne kadar bu siyasi parti ileri gelenleri Ereğli’mize ne verdiler de, Ereğli halkına adaylarını dayatmaya çalışıyorlar? Sandık önümüze gelsin bakalım oy kime veriliyor göreceksiniz biz koyun değiliz.’ İşte okurun feryadı muhatapları iyi düşünsünler.

Benim kişisel görüşüm, ciğerlerini tanıdığım Ereğli’mizin pırlantaları Cengiz Uysal, Halil Ercan, Cihan Aydıngenç, Adem Güçlü, Ekrem Özdemir, Ahmet Özdoğan, Yrd. Doç Turan Paksoy, Özden Taşkın, Aydın Çayhan, Özkan Özgüven ve daha niceleri. Abdulkerim Koç, Hasan Yavuz, Duran Özbudak gibi nice cevherlerimiz var. Ereğli’yi Ankara’da, Konya’da temsil edecek o kadar çok Ereğli’nin evladı var ki yazmakla saymakla bitmez. Neden bu gençler ön plana çıkmıyorlar sorusunu hemen cevaplayım. Bunlar al gülüm ver gülümcü değiller.

Size iki siyasetçimizden bahsedeceğim.

İktidarda olup da, borçlarını evini satarak ödeyen siyasetçi olur mu, hiç duyanınız var mı ben bilmiyorum. Eğer sizlerde biliyorsanız yorumlarınızı bekliyorum. Ben bildiklerimi anlatmadan önce bu şahsiyetli abilerimin aflarına sığınıyorum.

Bunlar Sayın Halil Seyrek ve Necmettin Uysal. Biri Kimya Mühendisi, diğeri Mimar. Bu gün ise bu iki siyasi dürüstlük abidesi abimizin hizasına gelmek için şu anda bir siyasi partimizin ilçe başkanlığını yürüten Topak’ta yol katediyor. Onunda bu iki şahsiyete yetiştiği gün bu yazar kardeşiniz onuda kaleme alacaktır.

Evet öz ve öz alın teri ile aldıkları evini Halil abim sattı, ANAP İlçe Başkanlığının bedelini hem maddi, hem de manevi olarak ödedi. Bunu kimin adına yaptı, Ali Talip Özdemir Milletvekili olsun diye, ANAP tekrar iktidar olsun ve Ereğli’ye yatırım gelsin, işsizi iş bulsun aş bulsun diye yaptı.

Peki, hangimiz Halil Seyrek’i hatırlıyoruz. Evet, Mimar Necmettin Uysal yıllarca, ama yıllarca MHP’yi yüzünün akı ve yüreği Ereğli sevdası, Türkiye aşkı ile dolarak hizmet verdi.

Ereğli’nin temelinde taşı olanlardan soruyorum, bu iki altın yürekli siyasetçimizin kapısını bugün çalanınız, hatırlayıp arayanınız var mı? Kalın sağlıcakla.

ozkaan
ozkaan
Admin
Admin

- Similar topics